• Авторизація
    Увійти як користувач
    Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
  • Мобільна версія

29 червня 2013

Нова реальність

Ідеї, варті поширення.

Є питання? Телефонуйте!
(068) 753-29-31

Спікери

Юлія Гушул
вільний художник, журналіст і редактор
Народилася 24 вересня 1980 року в місті Вижниця Чернівецької області в родині художників. З двох років живу у Вінниці. 

Навчалася в Києво-Могилянській академії на факультеті інформатики, але жодного дня не працювала за спеціальністю: вже на другому курсі почала писати статті в різні столичні періодичні видання. 

Після закінчення Могилянки влаштувалася в київський журнал «Афіша», де працювала редактором близько п’яти років. Потім рік обіймала посаду головного редактора журналу «Кухня і ванна». Була редактором московського журналу «Домашний ребенок» і російськомовної версії американського журналу Midwifery Today. 

Зараз як журналіст-фрілансер дописую в київські журнали про архітектуру і декор «Об’єкт» та «Декор», а також в інтернет-видання Gloss.ua. 

Останні чотири роки багато часу приділяю творчості, беру участь у різноманітних художніх виставках, серед яких – проект південно-африканської художниці Кендіс Брайтц, що виставлявся в PinchukArtCentre (Київ). 

Мала чотири персональні виставки: дві – у Вінниці, одна – в Києві, одна – в Івано-Франківську. 

Виховую двох доньок, народжених вдома.

Інтереси: хенд-мейд, старовинні ремесла, література, артхаусне кіно, здорове харчування, домашні пологи, природне батьківство, йога.

Життєве "кредо": Прислухатися до себе)

Андрій Соловей
Інтернет-маркетолог, блогер

Народився 30 березня 1983 року. 

З 2008 року працює маркетологом. 


Організатор твітер-баркемпу у Вінниці.

Інтереси: футбол, поезія.


Ірина Олонічева
Член Спілки фотохудожників України, домогосподарка

Народилася у Львові. Після закінчення Вінницького педагогічного університету в 1984 році, протягом 6 років працювала педагогом в школі № 32 м. Вінниці. 

В 90-х роках захопилася фотографією, паралельно займалась живописом. 

У 2007 році була прийнята до Союзу фотохудожників України. Активна учасниця багатьох міських, республиканських та міжнародних виставок. З персональними виставками відвідала багато міст, серед яких Кривий Ріг, Київ, Вінниця. 

Телепередачі на вінницьких каналах Віта та ВДТ-6. Публікації в фото-журналах Photographer, Афіша та в обласних періочних виданнях. 

Захоплюється ландшафтним дизайном, декором, рукоділлям, творами науково-популярної літератіри. 

Інструктор з фітнесу та йоги. 

Комунікабельна, активна та креативна. 

Життєве "кредо": Творчість та оптимізм! 


Олена Павлова
журналіст, засновник школи жіночой політики
Олена Павлова у 2005 році стала відомою завдяки своїй історії з пікетуванням міської ради. Тоді в наметі під міською радою вона разом з трьома дітьми прожила більше двох тижнів. Як результат – було добудовано житло для 26 молодих сімей та відновлено співпрацю між міськрадою та фондом молодіжного житлового кредитування.
В розпал кризи у 2008 році започаткувала проект «Український Дід Мороз». 

Працювала технологом у виборчих кампаніях різних рівнів, а у 2013 році започаткувала першу в Україні школу жіночої політики «Дівчата», де навчає жінок, як стати політиками и при цьому не втратити своїх жіночих рис.