• Авторизація
  Увійти як користувач
  Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 • Мобільна версія

29 червня 2013

Нова реальність

Ідеї, варті поширення.

Є питання? Телефонуйте!
(068) 753-29-31

Про TEDxVinnytsia

Створена у дусі "ідей, вартих поширення," програма TEDx розроблена TED, щоб дати громадам , організаціям і приватним особам можливість стимулювати діалог через TED - подібний досвід на місцевому рівні. TEDx події повністю сплановані і скоординовані самостійно на рівні місцевих громад.

Що Ви знайдете на кожній події TEDx:

Зміст і оформлення кожної події TEDx унікальні і розроблені незалежно, але все ж таки для TEDx подій є кілька спільних рис.
 • Подія проводиться у форматі TED : набір коротких, ретельно підготовлених доповідей , демонстрацій та виступів (живих, чи просто TEDTalks відео з TED.com ) по широкому колу питань, щоб сприяти навчанню , натхненню і здивуванню - і спровокувати розмови на ці теми
 • TEDTalks відео: мінімум два попередньо записаних виступи від відомої серії відео TEDTalks (вони доступні безкоштовно на TED.com )
 • Відсутність будь-яких комерційних, релігійних чи політичних цілей 
 • Ми назвали нашу подію TEDxVinnytsia, де x=незалежно організована подія TED. Конференція TED надає загальне керівництво для програми TEDx, але кожна з подій TEDx, включно з нашою, організована самостійно.

  Для чого ми це робимо:

  Нам подобається TED. Ми хочемо поділитися з Вами цікавою інформацією. Ми шукаємо однодумців серед вінничан. Ми прагнемо створити платформу обміну думками для професіоналів та експертів з різних сфер діяльності, які відкриті до діалогу і дати їм можливість розповісти про свої ідеї, варті поширення, міжнародному співтовариству TED. Наша мета сформувати інтелектуальну спільноту, в якій люди, постійно обмінюючись ідеями, створюють нові рішення, для покращення життя.

  Відеоролик про TEDxVinnytsia

  TEDxVinnytsia Intro from Jack Heaven on Vimeo.