• Авторизація
    Увійти як користувач
    Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
  • Мобільна версія

29 червня 2013

Нова реальність

Ідеї, варті поширення.

Є питання? Телефонуйте!
(068) 753-29-31

Виставка Ірини Олонічевої «Велике в малому» на TEDxVinnytsia!

25.06.2013

Виставка Ірини Олонічевої «Велике в малому» на TEDxVinnytsia!

Ірина Олонічева ілюструє свої ідеї в галузі космології унікальними макрофотографіями. Вона створює образи, провокуючи хімічні реакції, які багато в чому нагадують космічні процеси.

І дійсно, її фотознімки неймовірно схожі на фотографії NASA, зроблені за допомогою потужних телескопів. 

Ірина – репортер, що стежить за життям всіляких біомас, несподіваних проявів і взаємодій. Вона знайшла красу там, де інші фотохудожники, можливо, нічого б не побачили або в жаху закрили б очі, і швидше налаштували б свої об’єктиви назад до заходу сонця. Там все зрозуміле та знайоме. А тут з тобою розмовляє вічність, життя після смерті, ти спостерігаєш потужні стихії, які незабаром перетворять наш світ на щось інше…

Виставка «Велике у малому» є важливою частиною доповіді Ірини Олонічевої «Мікросвіт у макрофотографії», яку вона готує на TEDxVinnytsia.

Поспішайте зареєструватися на TEDxVinnytsia 2013 і отримати доступ до нової реальності, а також до надзвичайного світу макрофотографій Ірини Олонічевої.

Виставка розпочне свою роботу з 10:30 і триватиме до 15:00.
Про авторку: Ірина Олонічева народилася у Львові. Після закінчення Вінницького педагогічного університету в 1984 році протягом 6 років працювала вчителем біології в школі № 32 м. Вінниці. У 90-х роках захопилася фотографією, паралельно займалася живописом. У 2007 році була прийнята до Національної спілки фотохудожників України. Активна учасниця багатьох міських, всеукраїнських та міжнародних виставок. З персональними виставками відвідала Кривий Ріг та Київ. Захоплюється ландшафтним дизайном, декором, рукоділлям, творами науково-популярної літератури. 


Назад до списку