• Авторизація
    Увійти як користувач
    Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
  • Мобільна версія

29 червня 2013

Нова реальність

Ідеї, варті поширення.

Є питання? Телефонуйте!
(068) 753-29-31

Новини2013

30.06.2013
У Вінниці відбулося чергове свято ідей, вартих поширення
29 червня у Вінниці відбулося чергове свято ідей, вартих поширення – TEDxVinnytsia, що у 2013 році носило назву «Нова реальність». На неї завітало понад півсотні глядачів та активних слухачів, котрі мали змогу почути живі та цікаві ідеї непересічних вінничан.
29.06.2013
Анкета зворотного зв'язку.
Дорогий учаснику! Свято ідей #tedxvin відбулося. Ми зазирнули з вами до нової реальності. Нам дуже важливі Ваші враження та думки з приводу побаченого й почутого. Будь ласка,  заповніть анкету зворотного зв'язку, щоб з кожною подією ми ставали ще цікавішими для Вас та Ваших друзів. Для цього перейдіть за посиланням - http://goo.gl/Qw8sb і заповніть поля форми.
28.06.2013
Кодекс учасника TEDxVinnytsia
Вже завтра Ви станете учасником другої конференції TEDx у нашому місті. Ознайомтеся, будь ласка, з Кодексом учасника TEDxVinnytsia.
27.06.2013
Вслід за героєм "Матриці" Олена Павлова стверджує: "Немає ніякої ложки"
Олена Павлова у 2005 році стала відомою завдяки своїй історії з пікетуванням міської ради. Тоді в наметі під міською радою вона разом з трьома дітьми прожила більше двох тижнів. 
27.06.2013
Нова взаємодія із соціальними мережами від Андрія Солов'я
Блогер та маркетолог Андрій Соловей запропонує учасникам TEDxVinnytsia змінити своє ставлення до соціальних мереж і покинути страх щодо «пожирачів часу».
25.06.2013
Виставка Ірини Олонічевої «Велике в малому» на TEDxVinnytsia!
У рамках свята ідей TEDxVinnytsia «Нова реальність» 29 червня в холі кінотеатру «Родина» (вул. Козицького, 47) пройде виставка робіт члена Національної спілки фотохудожників України Ірини Олонічевої під назвою «Велике у малому». Фотохудожниця, експериментатор і спікер TEDxVinnytsia вперше презентує свої дивовижні роботи у своєму рідному місті.
03.06.2013
Відгуки спікерів конференції TEDxVinnytsia у 2012 році
Поки всі ми з нетерпінням очікуємо нової зустрічі на TEDxVinnytsia, пропонуємо ознайомитись з відгуками спікерів минулої події. Доповідачам було запропоновано ряд питань, на які ми отримали дуже цікаві та приємні відповіді. 
30.05.2013
Про TEDxVinnytsia у 2013 році
З кожним прокиданням людина, по суті, щоразу потрапляє у новий світ. Доки ми спали, інша половина земної кулі активно жила і творила, а зараз, коли ми на ногах, іншим людям, можливо, сняться нові ідеї. Людство щосекунди продукує незлічиму кількість інформації, часто перевертаючи науку й суспільство догори ногами. Чи можемо ми встигнути за усім цим? Які галузі варті особливої уваги? Якою є довколишня реальність?