• Авторизація
    Увійти як користувач
    Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
  • Мобільна версія

29 червня 2013

Нова реальність

Ідеї, варті поширення.

Є питання? Телефонуйте!
(068) 753-29-31

Організатори TEDxVinnytsia
Antonina Posokhina
Закінчила Хмельницький Національний Університет.
В 2006 році Антоніна Посохіна створила дизайн-студію «ToniKa», напрямок якої - розробка і створення ексклюзивного дизайнерського одягу. Свої колекції презентувала на виставках Kiev Fashion, Вінницький подіум, Dnepropetrovsk Style Fashion Day. Лауреат конкурсів дизайнерських ескізів Український Подіум та KinderEx.
У 2009 році відкрила новий напрямок діяльності: створення логотипів, ілюстрацій, графічний дизайн сайтів для іноземних та вітчизняних компаній.
Озброївшись художнім талантом, прагненням до досконалості, використовуючи сучасні інструменти і техніки, Антоніна створює дизайн, який завжди веде до успіху.
Tetyana Melnychuk
Тетяна Мельничук - Куратор
Закінчила ВДПУ ім. М.Коцюбинського за спеціальністю вчитель математики та інформатики. Працює менеджером по роботі з клієнтами у відділі інтернет-технологій компанії TEAM. Захоплюється музикою та танцями.
Olexandr Wesselenyi
Олександр Вешелені - PR-менеджер
За фахом - викладач української мови та літератури. Вірю, що література і письменники здатні змінити світ. Мета життя - створити простір для генерування та реалізації ідей, вартих поширення. Також мрію прокласти нові культурні місточки між своїми рідними народами - угорцями та українцями.
Serhiy Posokhin.JPG
Сергій Посохін - ліцензіат та головний організатор
Технічний директор та співвласник ТОВ "TEAM Лтд", IT-консультант.
З 1997 року працює в компанії TEAM. Під його керівництвом компанія успішно виконує проекти автоматизації підприємств на платформах Microsoft та 1С вже 13 років. 2008 - ідейний натхненник і керівник дизайн-студії ToniKa
Волонтери
kate-alex
Катерина Алексеєнко 

фотограф
Валерій Шиленко - фотограф
"Фотографувати почав від народження, коли підріс – купив фотоапарат".
З раннього дитинства мріяв бути фотографом, мене захоплювала магія збереження окремої миті життя на плівку. Дивлячись фотографії, я мріяв стати чарівником і перемагати час. Тому як тільки зявилась можливість, – навчаючись в 11 класі, склав гроші і купив старенький “Зенит В”. З нього все й почалося.
Iryna Stepanenko
Ірина Степаненко
За фахом економіст. Цікавиться психологією особистості та психосоматикою. Захоплюється класичною та сучасною літературою. Не уявляє свого життя без музики, друзів і котів.
EvgenShpakovskiy.jpg
Євген Шпаковський
За фахом - інженер ком'ютерних технологій. За покликанням - topdj.ua. Місце роботи - телебачення. Майстер эзотеричних знань, спеціаліст широкого профілю та просто людина з гарним почуттям гумору =)
AndreyBelykh.jpg
Андрій Бєлих
Керівник відділу продажу Cartli Group
Бізнес планування, корпоративні відносини, пошук, генерація, залучення та робота над новими проектами, оцінка економічної ефективності проектів.

Співвласник, менеджер проекту iceB Менеджмент проекту і бізнес планування, маркетинг та позиціонування продуктів компанії та впровадження планів, розробка архітектури продукту та менеджмент розробки ПЗ.
Засновник Vinnitsa cybersport league Проведення змагань з комп’ютерних ігр, залучення та робота зі спонсорами, учасниками, контроль проведення турнірів, судійство.
MykhailoMelnychuk
Михайло Мельничук
Інженер компанії "ДАТАГРУП". Захоплюється горами, футболом та літературою. Активний та рішучий, як кажуть у команді TEDxVinnytsia: "Наше все".
sveta.jpg
Cвітлана Мельничук
Вчитель математики, хоча за душею - лірик. У вільний час полюбляє читати, а коли має ще більше часу - допомагає в організації TEDxVinnytsia і словом, і ділом.
ylia.jpg
Юлія Вишневська
Керівник гуртка у Центрі розвитку дитини "Дивосвіт", навчає малечу доброму й світлому.
Впевнений водій, творча рукодільниця, велика прихильниця слонів. Мати двох чарівних діток.
Сергій Панаскевич
Сергій Панаскевич
Закінчив "Київську державну академію водного транспорту".  Головний редактор газети "Я та місто", власник інформаційно-рекламної агенції "Перспектива".