• Авторизація
  Увійти як користувач
  Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 • Мобільна версія

29 червня 2013

Нова реальність

Ідеї, варті поширення.

Є питання? Телефонуйте!
(068) 753-29-31

Про TED

TED з’явилась в 1984 році як конференція, присвячена перехресним областям технологій, розваг та дизайну (звідси її назва). Протягом декількох років сфера інтересів розширилась, і рівень прагнень не переставав зростати. Тепер TED намагається зібрати провідних мислителів та діячів з усього світу незалежно від сфери їх діяльності. TED стала місцем, де можна відкрити передове мислення в різних областях. Багато відвідувачів в результаті отримали захоплюючі, несподівані знайомства, незвичайні інсайти, потужне натхнення. 

Серед останніх, хто виступав на TED були нобелевський лауреат Ал Гор, архітектор Френк Гері, приматолог Джейн Гудол, музикант Пол Саймон, засновник Amazon Джеф Безо, першопроходець геноміки Крейг Вентер, біолог Е.О. Вілсон, драматург Ів Енслер, фотожурналіст Джеймс Нахтвей, нобелевські лауреати Пол Берг, Мюрей Гел-Ман та Джим Уотсон (з Watson & Crick), продюсер серіалу «Залишитись в живих» Джей-Джей Абрамс, джазовий музикант Хербі Хенкок, автор книги Tipping Point Малколм Гледвел, еко-архітектор Вільям МакДонахью, архітектор і скульптор Майя Лін, євангеліст Білі Грем, віолончеліст ЙоЙо Ма, винахідник самокату на гіроскопах Segway Дін Кеймен, засновники Гугл Сергій Брін і Ларі Пейдж, графічний дизайнер Штефан Загмайстер, бувший президент Біл Клінтон і тренер по лідерству Тоні Робінс.

TED – це набагато більше, ніж знамениті імена. Це пристрать, сміх, краса, геніальність та ідеї, що спроможні змінити світ.
Спікери можуть керувати компаніями, що викликають велике захоплення в світі, або проектувати улюблені в усьому світі продукти; вони створюють пристрої, що змінюють світ, і створюють нові новаторські засоби. Вони ті, кому довіряють. Вони – ті, що ламають традиції, індивідуалісти, ікони, генії. Аудиторія TED така ж незвичайна, як і самі спікери: першопрохідці мережі, кінопродюсери, архітектори, креативні директори, виконавчі директори, можливо, десяток міліардерів, письменників, інвестори, знаменитості, філантропи й провідні законодавці суспільної думки на будь який смак. 
Те, що на початку було націлено на прибуток в 1984 році, було продано в 2001 році приватному фондові Кріса Андерсона, який займається посиленням сили ідей, щоб допомогти в створенні кращого світу. 

Основними щорічними подіями TED є: весняна Конференція TED, Лонг-Біч, Каліфорнія, та літня TEDGlobal, Единбург, Шотландія.

Медія ініціативи TED


Зогляду місіії TED, реалізовано спеціальні інструменти та запроваджені проекти, основною метою яких є розповсюдження ідей, вартих поширення:
 
 • інтернет портал TED.com, який щоденно поповнюється свіжими відеозаписами TEDTalks;
 • TED Conversations - ресурс на підтримку спілкування шанувальників TED fans;
 • Open Translation - проект, в рамках якого волонтери з усього світу приймають участь в перекладі відео TEDTalks, щоб вони стали зрозумілими та доступними якомога більшій кількості людей.

 • А також:

 • заснована щорічна Премія TED, яка шорічно вручається трьом людям для здійснення «одного бажання для зміни світу», і яке презентується на конференції;
 • з 2009 року діє глобальна програма TEDx, в рамках якої окремі люди або групи людей мають можливість організувати та провести на місцевому рівні подію в дусі TED;
 • програма TED Fellows, покликана допомагати молодим новаторам з усього світу та яка сприяє реалізації їх проектів і задумів.

 • Про найближчі конференції TED Ви можете дізнатись тут
  TED в Twitter та Facebook


  Про TEDx (x = незалежно організована подія)


  В дусі реалізації задуму "Ідеї, що варті поширення" в 2009 році була запущена окрема глобальна програма TEDx для бажаючих самостійно організовувати місцеві події. TEDx збирає разом людей, бажаючих ділитися своїм досвідом у стилі TED. TEDx – це можливість кожному попасти на конференцію TED в своїй країні. На події TEDx відео TEDTalks та спікери об’єднуються, надихаючи глядачів на глибокі обговорення та на встановлення відносин. 

  Ціль TEDx – сприяти розповсюдженню інноваційних ідей на глобальному рівні, ініціювати активні дискусії та розвиток зв’язків у невеликих групах.

  Усі події TEDx поєднують:
   
 • короткі, добре підготовлені виступи, тривалістю до 18 хвилин. Виступи на TEDx-подіях записуються та розміщуються на сайті, а кращі мають шанс попасти на сайт TED.com;
 • показ записів оригінальних TEDTalks;
 • відсутність комерційних, політичних або релігійних тем.

 • В назві TEDx подій x = незалежно організована подія TED. Конференція TED здійснює загальне керівництво програмою TEDx.