Людина. Технології. Творчість.
7 квітня 2012 року
Вы просматриваете архив мероприятия. Для перехода в активный этап нажмите здесь
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Главная страница Карта сайта
Підтримай TEDxVinnytsia, розмісти наш банер на своєму сайті.


БанерКод для вставки

Банер TEDxVinnytsia. 150x150 px

<a href="http://tedxvinnytsia.com"><img src="http://tedxvinnytsia.com/upload/tedxvn_150x150w.png" alt="TEDxVinnytsia" title="TEDxVinnytsia" width="150" height="150" /></a>

 

 

Архив конференции

Події
Третє засідання інтелектуального клубу "TEDxVinnytsia"

Тема: "Місто ідей – ідеї для міста"

Наскільки це притаманне Вінниці? З одного боку, інновації в інфраструктурі міста визнано одними з найкращих в Україні. З іншого боку, залишається безліч невирішених проблем масштабів будинку, вулиці чи цілого мікрорайону, які часто потребують нестандартного вирішення. Які ідеї витають вінницькими вулицями? Чим може бути корисний досвід інших міст? Як громада може облаштувати своє комфортне повсякдення? Про це – в оригінальних виступах з конференцій TED і не тільки.‎2 засідання інтелектуального клубу "TEDxVinnytsia". Тема: "Опанування мов".

З чого почати?

  • У чому найбільші труднощі перекладу?
  • Чи реально українцеві заговорити зі світом?

25 січня о 18:00. Вхід вільний. Адреса: Книгарня "Є": м. Вінниця, вул. Соборна, 89. (трамвайна зупинка "Театральна", біля ВТЕІ КНТЕУ)


Інтелектуальний клуб «TEDxVinnytsia».

Перша конференція TEDxVinnytsia відбудеться 7 квітня 2012 року.

До того часу двічі на місяць її організатори пропонують долучитися до роботи інтелектуального клубу «TEDxVinnytsia». В рамках клубу щоразу буде запропоновано перегляд трьох виступів з конференцій TED різної тематики. Учасники матимуть змогу не тільки почути найцікавіші ідеї, але й подискутувати про них. Окрім того, перегляд TEDTalks дасть змогу почерпнути цінні прийоми ораторського мистецтва та вдосконалити сприйняття усної англійської мови.Міжнародний день волонтерів
Сьогодні 5 грудня "Міжнародний День Волонтера" Вітаємо наших волонтерів зі святом!


Вінниця збирає ідеї, варті поширення.
26 листопада 2011 року у Вінниці в конференц-центрі «Панорама» пройшла перша відкрита зустріч з ініціативою «TEDxVinnytsia». Для багатьох самі слова TED та TEDx можуть бути незнайомими, але ті, хто хоча б раз бачив відеоролики з конференцій, проведених під егідої TED, вже не можуть уявити свого життя без них. Це можна пояснити тим, що формат TED майже стовідсотково запалює іскру в людях через донесення прогресивних, часто незвичайних ідей.
Фотогалерея


Якщо ви хочете підтримати проект, поширюючи ідеї TED на роботі, серед друзів, в школах і університетах, ви можете брати участь у відкритому проекті Переклади і робити субтитри російською або українською мовою до улюблених TEDTalks.

В рамках проекту Переклади перекладачами-волонтерами зроблено кілька тисяч перекладів субтитрів на 75 мов.